Klentu atsauksmes par dzimumlocekļa palielināšanas procedūrām.

7 procedūras | +0,4 cm garumā un +0,5 cm apkārtmēra (32 g.)

Kad pirmo reizi atklāju daktera Artūra mājas lapu internetā, biju pārsteigts par to, cik vienkārši, saprotami un ticami ir aprakstītas lietas, par ko nav pieņemts runāt. Mājas lapa manī izraisīja uzticību, tomēr toreiz netiku nekur tālāk kā tikai līdz savu izmēru noteikšanai un secinājumam, ka tie ir krietni zem vidējiem. Garums 14,5 cm, apkārtmērs 12,5 cm. Pagāja pusgads, līdz es vēlreiz kārtīgi izstudēju mājas lapā pieejamo informāciju un sāku reāli apsvērt pieteikšanos uz procedūrām. Parādīju mājas lapu savai meitenei, un viņa teica, kāpēc ne, ja es pats gribot, tad viņa būtu tikai priecīga.

Pieteicos pie daktera caur internetu un jau nākamajā dienā saņēmu atbildi, kurā bija piedāvāts pirmās vizītes laiks. Īsti nezinu, kāpēc, bet uz pirmo vizīti es gāju ļoti uztraucies. Pats par sevi biju pārsteigts, bet nekā tur nevarēju darīt. Man tāds uztraukums dzīvē reti kad ir bijis, pat kārtojot gala eksāmenus augstskolā uztraucos mazāk.

Laikam jau šī zona vīrietim tiešām ir svarīga, un viss, kas ar to saistās, izraisa aktīvu organisma reakciju (šeit es domāju psihisku nevis fizisku reakciju). Droši vien es baidījos no sagaidāmās skaidri nezināmās situācijas. Man bija skaidrs, ka procedūru ietvaros kāds vīrietis ar savām rokām aiztiks man to vietu, ko nevienam vīrietim neesmu ļāvis darīt. Jāsaka, ka jau vizītes pirmajās minūtēs es nomierinājos.

Dakteris ar savu lietišķi profesionālo attieksmi izgaisināja visas bailes un uztraukumus. Visu septiņu procedūru laikā nevienu mirkli situācija nenovirzījās no ārsta-pacienta attiecībām. Turklāt izrādījās, ka dakteris Artūrs ir patīkams sarunu biedrs, ne tikai skaidrojot visus procedūru fizioloģiskos sīkumus, bet arī par jebkuru citu tēmu. Tāpēc stunda, kas atvēlēta vienai procedūrai paiet ātri. Par pašu procedūru jāsaka, ka tā nav īpaši patīkama, bet arī nekas briesmīgs tajā nav.

Pēdējā procedūrā es ar daktera atļauju uzaicināju arī savu meiteni, kura mēģināja apgūt procedūras kustības, lai turpmākos trīs procedūru posmus (1 posms ir 7 procedūras) varētu man palīdzēt turpināt iesākto bez daktera palīdzības. Tomēr izrādījās, ka manai meitenei rokām ir par maz spēka, un viņa fiziski nevar veikt atsevišķas nepieciešamās kustības.

Pēc septītās procedūras es veicu mērījumus. Konstatēju, ka procedūras tiešām ir devušas rezultātu. Tagad garums bija 14,9 cm un apkārtmērs 13,0 cm. Te gan jāpiebilst, ka apkārtmēru var noteikt ļoti precīzi, bet garumu precīzi izmērīt ir grūtāk, jo plus mīnus puscentimetrs var mainīties atkarībā no tā, kur novieto metramēra nulles atzīmi. Tas man dod ticību daktera solītajiem rezultātiem, ka pēc turpmākajiem trīs procedūru posmiem garums būs palielinājies par 2 cm. Tas gan ir atkarīgs no tā, vai man izdosies sevi piespiest ievērot disciplīnu un katru otro dienu veikt procedūras vēl pusotru mēnesi. Bet sagaidāmais rezultāts noteikti ir tā vērts, lai papūlētos.

2 nedēļas | ~0,5 cm garāks un resnāks (24 g.)
Gribēju jūs informēt par palielināšanas rezultātiem. Pēc septiņām procedūrām garumā no 16 – 16.5 cm un resnumā no 12.5 uz 13 cm ir notikusi palielināšanās. Resnumā mazāks palielinājums droši vien ir tādēļ, ka es vairāk uzmanības pievēršu tieši garumam.
2 mēneši | ~2 cm garāks un resnāks (21 g.)
Esmu strādājis vairāk vai mazāk čakli, un esmu ieguvis patīkamus rezultātus. Galvenokārt garumā (ap 2 cm), bet apkārtmērā pat negirbot ir bijuši panākumi. Galivņa arī ir palielinājusies, ir lielāka izturība pret erekciju (domāts – sēklas noplūde), tas ir, esmu īsta seksa mašīna!! ;)) Procedūru apraksts man palīdzēja neaizmirst kā pareizi jāveic procedūras. Tā, un mana priekšādiņa arī ir manāmi labojusies, bet vēl būtu jāpastrādā, lai to istaisnotu pilnībā.
2 nedēļas | ~0,5cm garāks un 0,5cm resnāks (19 g.)
Pirms 2 nedēļām ierados pie Jums uz konsultāciju, sakarā ar palielinājumu. Veicu procedūras 3x nedēļjā un rezultāts, cik noprotu ir. Precīzi jau nav man tie “mēraparāti”, taču liekas, ka esmu “paaudzies” par ~ 0,5 cm gan resnumā, gan garumā. Vēl pēc pāris nedēļām atkal nomērīšos un tad došu Jums ziņu, tad arī varēs precīzāk noteikt, vai manā gadījumā šī metode tiešām dod redzamus rezultātus.
7 procedūras | +1cm (26 g.)
Izgāju septiņu reižu kursu un dzimumloceklis mainījās aptuveni par 1 cm. Tagad pārtraucu, lai atpūšas. Draudzene teica, lai lielāku vairs netaisu, jo jūtīguma pakāpe stipri paaugstinājās. Ilgāk spēju izturēt kontaktu, vidēji ir 30 min, bet lielākais bija 1,5 h, tad gan es biju beigts un mans arī lāgā vairs negribēja kustēt. Locekļa galviņa ir kļuvusi cietāka un lielāka, tā sāk atgādināt apelsīna mizu. Esmu ļoti gandarīts ar paveikto.
2 mēneši | +1cm garumā un 0,7cm apkārtmērā (34 g.)
Es biju pārliecināts skeptiķis attiecībā pret jūsu piedāvāto konsultāciju. Jau iepriekš biju redzējis visādus izteikumus un rakstus gan par krēmiem, gan vakuuma sūkņiem, bet jūsu pieeja mainīja manas domas. Es pielietoju jūsu manuālo metodi apmēram 2 mēnešus un man ir izdevies iegūt 1cm garumā un 0,7 cm apkārtmēram. Mans patreizējais izmērs no 13 cm ir mainījies uz 14 cm! Mans personīgais mērķis ir turpināt, kamēr sasniegšu 16 cm. Tā kā varu izteikt tikai pozitīvas atsauksmes par šīm procedūrām.
2,5 mēneši + 1 mēnesis | +2cm un + 0,5 cm garumā; kopā 2,5cm (31 g.)
Sveiki! Vēlējos padalīties ar saviem rezultātiem. Pēc konsultācijas, mājās individuāli izmantoju metodi apmēram 2,5 mēnešus, rezultātā iegūstot gandrīz 2cm pagarinājumu! Pēc divu mēnešu atpūtas perioda, sāku atkal izmantot metodi, šoreiz gan rezultāti ir tikai 0.5cm mēneša laikā, bet esmu stingri nolēmis turpināt šīs metodes izmantošanu, līdz sasniegšu savu iecerēto izmēru. Salīdzinot ar sākuma rezultātiem esmu no 13 cm nonācis līdz 15,5 cm!

Vēl jāpiebilst, ka ir uzlabojusies erekcija – kļuvusi noturīgāka. Nav jau tā, ka man būtu bijušas problēmas, tomēr tagad ir jūtami uzlabojumi. Varu tagad ātrāk sasniegt erekciju, kā arī pēc “procesa” beigām ilgāk saglabājās erekcijas stāvoklī. 

4 mēneši | +1,8cm garumā (27 g.)
Es izmantoju jūsu metodi apmēram 4 mēnešus. Iegūtais pagarinājums ir no 15 cm uz 16,8 cm! Jāpiebilst, ka metodi pielietoju neregulāri ar pārtraukumiem, bet jebkurā gadījumā mani apmierina iegūtais rezultāts un manai draudzenei arī pozitīvas atsauksmes 🙂
5 mēneši | +3,5cm garumā (23 g.)
Izmantoju jūsu metodi jau apmēram 5 mēnešus. Sākumā biju 2 mēnešu darba periods, pēc tam 2 mēnešus “atpūta”, tagad atkal jau viens mēnesis pagājis izpildot metodi. Viss ko varu sacīt ir tas, ka man ir ļoti lieliski rezultāti! Pirmajos divos mēnešos es panācu 2,5 cm palielinājumu! Tad man bija 2 mēnešu atpūtas pauze un tagad pēc piektā mēneša esmu ieguvis vēl 1 cm palielinājumu. Pa šiem 5 mēnešiem esmu kopumā panācis palielinājumu par 3,5 cm! Bez komentāriem! Es jūtos lieliski!
2 mēneši | +2,5cm garumā un 1,2cm apkārtmērā (22 g.)
Šī metode tik tiešām strādā! Apmeklējot procedūras, 2 mēnešu laikā man ir izdevies panākt 2,5cm palielinājumu garumā un 1.2cm apkārtmēram. Kad sāku nākt uz procedūrām, mans izmērs bija tikai 12,5cm! Tagad – 15cm! Esmu ļoti priecīgs par šādām izmaiņām! Un arī mana pašapziņa ir ievērojami cēlusies, vairs neesmu tik kautrīgs attiecībā pret daiļo dzimumu un varu daudz ilgāk nodarboties ar seksu! Tagad vairs nav tā kā sāk tā pēc brītiņa viss beidzas. Vidēji varu 15 minūtes mierīgi turēt! Jūtos pavisam cits cilvēks! Paldies, Dr. Artur!
2 nedēļas | + 0,6cm garāks un 0,5cm resnāks (20 g.)
Sveicināti! Esmu veicis 7 procedūras un rezultāts mani pārsteidza: garumā par 0.4-0.5cm un resnumā 0.6cm! Tagad veltīšu vairāk laika pagarināšanai, ar rezultātu esmu apmierināts. Sākumā nelikās tāds kā progress, bet tagad jau vizuāli atšķirību jūt, domāju, ka pēc vēl 7 procedūrām būs labs rezultāts. Varbūt vienīgi galviņa tā neprogresē, bet tā esmu apmierināts!!!
2 mēneši | + 1,5cm garāks un 0,5cm resnāks (27 g.)
Esmu apmierināts un draudzene priecājas 🙂 Nu jau 2 mēneši pagājuši un esmu dabūjis klāt 1,5 cm garumā un 0,5 cm apkārtmērā. Domāju turpināt procedūras līdz sasniegšu 18 cm. Liels paldies!