Lai noteiktu cik liels vai mazs ir Tavs dzimumloceklis – TEV VIŅŠ ir jāizmēra! Mērījumus var veikt aptuveni, bet tā kā Tu vēlies uzsākt palielināšanas procedūras – dzimumloceklis jāizmēra pēc iespējas precīzāk! Palielināšanas programmas laikā, dzimumlocekli nāksies mērīt atkārtoti – pēc katra pabeigtā kursa, jo tas ir vienīgais objektīvais rādītājs, pēc kura varēsi spriest par norises gaitu un iegūto rezultātu!

Dzimumlocekļa izmēru noteikšanai izmanto vairākus parametrus:

Neuzbudināta dzimumlocekļa izmēru noteikšana

 1. Garuma noteikšana miera stāvoklī
  Mērījumu veic istabas temperatūrā (18-20 grādos pēc C). Dzimumloceklis nedrīkst būt sarāvies no aukstuma vai arī piebriedis. Ērtāk to izdarīt stāvus – novelc bikses, atvelc priekšādiņu un nomēri no augšpuses – no kaunuma paugura visā garumā, ieskaitot galviņu.
  Vidēja izmēra dzimumloceklis, miera stāvoklīos ir 8-12 cm garš
 2. Apkārtmēra noteikšana miera stāvoklī
  Nākošais mērījums ir dzimumlocekļa apkārtmērs. Šim nolūkam vari izmantot mērlenti, bet ja nav mērlentes – tad var izmantot diegu vai papīra strēmelīti. Paņem diegu vai papīra strēmelīti abās rokās un apliec apkārt dzimumloceklim vidusdaļā, pēc tam izmēri uz lineāla iegūto garumu. Tas būs dzimumlocekļa apkārtmērs miera stāvoklī. Tā kā dzimumlocekļa ķermenis nav cilindrisks – nevar izmērīt tā diametru.
  Dzimumlocekļa apkārtmērs miera stāvoklī vidēji ir 11-12 cm

3.Izstiepta dzimumlocekļa garuma noteikšana
Atvelc priekšādiņu, saņem dzimumlocekli aiz galviņas un centies izstiept pēc iespējas vairāk un mēra dzimumlocekli visā garumā no kaunuma paugura, ieskaitot galviņu (no virspuses). Šo mērījumu veic dzimumloceklim esot miera (nepiebriedušā) stāvoklī!
Šis mērījums aptuveni atbilst dzimumlocekļa garumam erekcijas stāvoklī un ļauj aptuveni spriest par dzimumlocekļa saišu elastību, kam ir būtiska nozīme palielināšanās procesā.
Vidēji: 16-19 cm

Šie mērījumi nav pietiekoši informatīvi, jo dzimumlocekļa izmēri miera stāvoklī var mainīties dažādu faktoru ietekmē.

Dzimumlocekļa izmēru noteikšana erekcijas stāvoklī

1.Garuma noteikšana erekcijas stāvoklī
Ar lineālu jāmēra no kaunuma paugura, kas atrodas dzimumlocekļa pamata augšpusē līdz dzimumlocekļa galviņas beigām (kopā ar dzimumlocekļa galviņu!). Dzimumlocekļa garums erekcijas stāvoklī var būt mainīgs un tas atkarīgs no uzbudinājuma pakāpes.
Ieteicams šo mērījumu veikt tieši pirms sēklas noplūdes.
Erekcijas laikā dzimumlocekļa garums var mainīties 1 cm robežās! Tāpēc pareizi būtu izdarīt vairākus mērījumus dažādās dienās, pie atbilstoša-laba uzbudinājuma un aprēķināt vidējo izmēru erekcijas stāvoklī.
Vidējais garums: 15-18cm

Dzimumlocekļa garuma mērīšana

2.Apkārtmēra noteikšana
Mēra erekcijas stāvoklī. Ieteicams izmērīt trijās vietās: pie dzimumlocekļa pamatnes, vidū un pie galviņas piestiprināšanās vietas.
Vidēji: 13-14cm

Iegūtos mērījumu rezultātus pieraksti, jo pēc laika šie izmēri var aizmirsties. Bieži gadās, ka pēc atkārtotu mērījumu veikšanas, neatceras cik tad garš vai resns viņš bija sākumā.

Dzimumlocekļa apkārtmēra mērīšana

Dzimumlocekļa kontroles mērījumi

Veicot atkārtotus – kontroles mērījumus svarīgi noteikt dzimumlocekļa garumu un apkārtmēru erekcijas stāvoklī. Kontroles mērījumus veic pēc katras septītās procedūras.

Objektīvāka procesa novērtēšanai ieteicams pirms dzimumlocekļa palielināšanas procedūru uzsākšanas veikt dzimumlocekļa fotouzņēmumus – miera un erekcijas stāvoklī. Tas īpaši nozīmīgs gadījumos, ja tiek veikta dzimumlocekļa formas (izliekumu) korekcija.

Dzimumlocekļa izliekumu korekcijas gadījumos ieteicams uz papīra apvilkt dzimumlocekli erekcijas stāvoklī un šādus kontroles zīmējumus atkārtot katru mēnesi. Tas ļaus objektīvi novērtēt izliekuma maiņu.

Biežākās kļūdas veicot dzimumlocekļa mērījumus:
 1. Pirmie mērījumi izdarīti neprecīzi, nav bijusi pilna erekcija;
 2. Veicot atkārtotus mērījumus tie netiek izdarīti kā sākumā, dzimumlocekli saliec vairāk uz leju vai sāniem, tas var mainīt izmēru rezultātus;
 3. Aizmirsušies sākuma izmēri – tāpēc dzimumlocekļa izmēri ir jāpieraksta!
Rezultāti, kas liecina, ka nepareizi veikti mērījumi:
 1. Veicot atkārtotus mērījumus, iegūst mazākus dzimumlocekļa izmērus nekā sākumā bijuši;
 2. Veicot atkārtotus mērījumus pēc 7 procedūrām, dzimumlocekļa palielinājums ir lielāks par 1 cm.