Vai nepieciešams lielāks dzimumloceklis? Kā Tu vari pārliecināties, ka ar lielāka izmēra dzimumlocekli varēsi partnerei sniegt daudz lielāku lielu baudu?

Vienkāršākais paņēmiens ir izmērīt dzimumlocekļa izmērus (kā tas aprakstīts sadaļa par mērīšanu). Zinot ereģēta dzimumlocekļa izmērus vari noteikt vai tas ir maza, vidēja vai liela izmēra, bet tas ne vienmēr sniedz izsmeļošu atbildi. Ļoti būtiska nozīme ir ne tikai dzimumlocekļa garumam, bet arī tā apkārtmēram.

Aptaujājot precētas sievietes (2001. gada pētījums), atklājas, ka:

  • 49 % sieviešu (puse sieviešu), kurām ir pastāvīgas seksuālās attiecības, vēlas, lai vīrietim būtu lielāka izmēra dzimumloceklis!
  • 22 % sieviešu vēlētos, lai viņu vīriem būtu garāks dzimumloceklis,
  • 27 % – praktiski katra trešā sieviete, gribētu, lai vīra dzimumloceklis būtu lielāks, resnāks – apjomīgāks apkārtmērā.
  • Tikai 15 % no aptaujātajām sievietēm par to ir runājušas ar saviem vīriem!

Zinātniski ir pierādīts, ka 3-5 gadu laikā, ja ir bijušas regulāras dzimumatiecības (vidēji 3-5 reizes nedēļā), sievietes maksts izmēri ielāgojas vīrieša dzimumlocekļa izmēriem. Arī tad, ja šajā laika periodā sieviete nav dzemdējusi – mazinās maksts iestiepums un jūtība. Daudz straujāk šie procesi norit pēc dzemdībām.

Sievietes makstij ir tendence palielināties – izstieptie, pielāgoties vīrieša dzimumloceklim, bet maksts izmēri nesamazinās! Šis ir viens no iemesliem, kāpēc pēc ilgstošām un pastāvīgām seksuālajām attiecībām – ar gadiem – mazinās izjūtas seksuālo kontaktu laikā.

Kā pārliecināties par to, ka ar resnāku vai garāku dzimumlocekli sagādāsi partnerei lielāku baudu – spēcīgāku orgasmu? Tas ir tik vienkārši!

Izmantojot speciālus uzmavas, Tu vari padarīt savu dzimumlocekli garāku un resnāku. Ar šādiem uzliktņiem vari pagarināt savu dzimumlocekli pat līdz 5 cm un ievērojami palielināt tā apkārtmēru. Veicot vienkāršu eksperimentu – palielinot dzimumlocekļa apjomu, seksa laikā pārliecināsies, ka partnerei sagādāsi lielāku baudu.

dzimumlocekļa uzmavas

Ir pieejami dažāda veida uzmavas – gan tikai, lai pagarinātu dzimumlocekli – garāku, gan tādi ar kuriem iespējams padarīt dzimumlocekli resnāku. Šie uzliktņi ir vienkārši lietošanā – tos uzvelk uz dzimumlocekli, tāpat kā prezervatīvu.

Zemāk redzamajās fotogrāfijās parādīts dzimumlocekļa pagarinājums ar uzliktni, kas pagarina ereģētu dzimumlocekli par 5 cm:

Uzmavas dzimumlocekļa apkārtmēra palielināšanai, ir dažādu formu – gludi, ar izciļņiem, rieviņām, kā arī dažāda biezuma, ar tiem iespējams palielināt dzimumlocekļa apkārtmēru pat līdz 2 cm.

Pamēģini izmantot kādu no dzimumlocekļa uzmavām! Īpaši ieteicams, novadīt dzimumaktu ar dzimumlocekļa uzmavu, draudzenei par to nezinot! Pēc dzimumkontakta vari painteresēties, ko par to domā draudzene!

Ja nevēlies mainīt dzimumlocekļa izmērus, šīs dzimumlocekļa uzmavas var izmantot pastāvīgi dzimumkontaktu laikā.

Šos uzmavas vari izmantot ne tikai, lai pārliecinātos par dzimumlocekļa izmēru palielināšanas nepieciešamību, bet tos varu ieteikt arī dažādām seksuālajām rotaļām, kas palīdzēs pilnveidot seksuālo dzīvi.