Pieteikties konsultācijai var:
  • aizpilot pieteikšanās formu
  • rakstot WhatsAppā

Lūdzu aizpildiet pieteikuma formu!


  * lauki obligāti aizpildāmi!

  Konsultācija klātienē

  • ilgums līdz 1 stundai;
  • uz konsultāciju jāierodas tieši norādītajā laikā!
  • Konsultācijas izmaksa 60,00 eiro

  Konsultācija attālināti

  • konsultācija notiek video zvana formātā izmantojot WhatApp vai Skype;
  • ilgums līdz 1 stundai;
  • konsultācijas izmaksa 40,00 eiro

   Pirms konsultācijas ir nepieciešams izmērīt dzimumlocekli erekcijas stāvoklī – garumu un apkārtmēru! 

   

  Plānojot attālinātu konsultāciju ieteikums ir izvēlēties vietu, kur jūs neviens netraucēs!

  Biežāk uzdotie jautājumi par konsultācijām

  Tā var gadīties un tas ir normāli. Mēneša laikā Jūs variet saņemt bezmaksas konsultācijas WhatsAppā. Atsevišķos gadījumos var saņemt atkārtotu konsultāciju par kuru nebūs jāmaksā.

  Arī situācijās, ja mēnesi esiet veicis regullāri dzimumlocekļa masāžas un nekonstatējiet izmaiņas, būtu ieteicams informēt un apmeklēt atkārtotu konsultāciju 

  Jā, klātienes konsultācija atšķiras ar attālinātu ar to, ka klātienes konsultācijā tiks uz Jums parādīts, kā pareizi jāveic masāžu. Tas nozīmē, ka tiks apskatīts dzimumloceklis, tā audi un saites. 

  Ļoti būtiski ir sajust to kā tiek stieptas saites, lai pēc tam mājas apstākļos to varētu pareizi atkārtot un iegūtu maksimālo rezultātu.

  Praktiski pietiek ar vienu konsultāciju. Tomēr kā pieredze rāda, it sevišķi sākuma etapā, beiži atkārtoti konsultējas attālināti. Ieteicamas atkārtotas konsultācijas būtu vidēji pēc 3 mēnešiem, jo ap šo laiku process it kā apstājas. Konsultācijā var izvērtēt audu pretestību un ieteikt turpmāko darbību.

  Teorētiski atšķirība ir neliela un tā ir, ka attālinātās konsultācijas laikā nevar uz jums parādīt kā veikt masāžu. Tas būtu svarīgi priekš tā, lai izjustu kā tiek iestieptas dzimumlocekļa saites. Vairumā gadījumu attālinātas konsultācijas laikā paši pietiekoši labi apgūst šīs procedūras. Noteikti būtu jāinformē, ja procesa laikā rodas kādi jautājumi. Ļoti laba komunikācija veidojas izmantojot Whatsapp. Ir iespējams ne tikai sarakstoties noskaidrot neskaidros jautājumus, bet arī video zvana formātā.