Sieviešu domas un izteicieni par dzimumlocekļu izmēru ir dažādas un tam ir savi iemesli. Kāpēc tā un ko tad īsti viņas domā? Lielā mērā tas atkarīgs no pašas sievietes un šis sievietes var relatīvi iedalīt vairākās grupās.

Sievietes, kuras uzskata, ka izmēram nav nozīme

Analīzējot šo sieviešu grupu, tad primārais izvirzās jautājums, lai pirmkārt būtu vīrietis. Un otrs moments, lai neatkarīgi no dzimumlocekļa izmēra, viņš sniegtu baudu sievietei. Šāds uzskats visbiežāk ir sievietēm, kurām nav attiecības un viņas vēlētos sastapt tādu vīrieti. Tas nebūt nenozīmē, ka viņas ir gatavas veidot attiecības ar jebkuru vīrieti. Katrai ir savi priekštati par savu sapņu vīrieti, kur dzimumlocekļa izmērs netiek izvirzīts kā primārais.

Parasti tās būs pirmkārt vientuļas bez attiecībām, vai arī attiecībās ar vīrieti, bet viņš neatbilst viņas “sapņu prinča” tēlam un sekss visdrīzāk ir nekāds.

Sievietes, kurām svarīgāks ir sniegums nevis izmērs

Šīs grupas sievietes visdrīzāk ir attiecībās ar vīrieti, bet seksuālajā plānā nejūtas apmierinātas. Iemesla pamatā visdrīzāk ir vīrieša sniegums, bieži par iemeslu ir tas, ka vīrietis ātri beidz vai erekcija ir nenoturīga. Neatkarīgi cik liels vai mazs ir dzimumloceklis, sieviete to nepaspēj izbaudīt. Un, ja arī viņas partnerim ir pietiekoši liels dzimumloceklis, tomēr baudu viņš sievietei ar to sniegt neprot vai nevar. Līdz ar to, sieviete šajā situācijā priekšroku dos pat mazāka izmēra dzimumloceklim, kurš pietiekoši labi stāv un ar kuru var pietiekoši ilgi darboties.

Sievietes, kuras uzskata, ka izmēram ir nozīme

Parasti ir sievietes ar seksuālo pieredzi, kuras attiecībās ir jau kādu laiku un zina kā sasniegt baudu tuvības brīdī. Sievietes, kurām ir bijušas attecības ar vīriešiem, kuriem ir bijuši vai ir mazāka izmēra dzimumloceklis nekā kādam citam partnerim. Viņas izjūt un redz atšķirību, ja vīrietis ar to prot rīkoties, tāpēc viņas uzskata, ka dzimumlocekļa izmēram ir nozīme.

No visa augstāk teiktā, var saprast, ja vīrietis ar TO māk rīkoties – ir pietiekoši laba erekcija un māk kontrolēt sēklas noplūdi, tad priekšroka būs vīrietim ar lielāku dzimumlocekli. Toties, ja vīrietim ir problēma ar erekciju vai sēklas noplūdi, jeb, ja ar TO viss ir kārtībā, bet viņš ar TO neprot darboties, tad dzimumlocekļa izmērs aiziet otrajā vai pat trešajā plānā.